Віртуальний тур по університету.
Завдання
1. вооишлвпшвпвадпиваптва плвипшвапавипрвшпиваодпршва dfgbkjgb dfbgdfgkdf gdkbgdflgdsfgbdfohn dfj gbdnofg efbidgkd rhtreojtertnerltjper;tmenr;tljertre;ltne. 2. лівомгівщівшаивлопврчщсмотвап dkbgdflgdsfgbdfohn dfj gbd nofg efbidgkd rhtreojtertnerltjper;tmenr;tljertre;ltne. 3. віпащщівалоівчпаршіщвоамвгпщшао
Технології
Реалізація
2015 рік
Development Hub
make dreams come true.
Віртуальний тур
Запрошуємо Вас здійснити віртуальну подорож та відвідати найцікавіші місця нашого університету.
Новий та зручний
Актуальний розклад в онлайн режимі для кожного з можливістю редагування.Помилка в розкладі? Тоді поквап свого старосту отримати права на редагування.
Розумний #КПІбот
Розумний помічник для орієнтування в учбовому процесі на кожен день.
Про нас

KPI Development Hub (KPI hub) об’єднує працівників, студентів та аспірантів, які впроваджують перспективні технічні рішення та створюють IT-проекти у КПІ ім. Ігоря Сікорського. Ми функціонуємо як тематична секція Департаменту перспективного розвитку та співпрацюємо з топ-менеджментом університету.

Ми створюємо умови для молодих розробників, які прагнуть працювати в реальних проектах під керівництвом досвідчених менторів.

Засновано
у 2015 році
Реалізовано
10+ проектів
Наші проекти
Приєднатися

Ви можете долучитися до одного з проектів KPI hub або запропонувати свою ідею. Ми відкриті до співпраці!

Подати заявку
Наша діяльність

Ми постійно працюємо над навчанням учасників KPI Hub та допомагаємо їм вдосконалювати навички розробки та командної роботи. Наші спеціалісти консультують підрозділи університету та допомагають факультетам і кафедрам впроваджувати цифрові технології в свою діяльність.

Ми любимо перевіряти наші сили на хакатонах і тематичних квестах для розробників, і часто виходимо з них переможцями.

Козак
Євгеній
Керівник

Загальне керівництво та менеджмент проектів.

Балашов
Дмитро
Дизайнер

Розробка дизайну проектів різної складності.

Тіменко
Антон
Розробник

Розробка back-end. Управління сервером хабу.

Сидоренко
Владислав

Python back-end розробник.

Кампов
Владислав
Розробник

Команду KPI Hub формують професіонали з різних сфер розробки та дизайну. Кожен охочий може покращити свої навички або освоїти нові напрямки, працюючи разом з ними над цікавими проектами.

Проекти
Приєднайся до нас!

Приєднатися
Наші проекти

Ми розробляємо сервіси, які полегшуть життя студентам КПІ, допомагаємо студентським низовим ініціативам та працюємо над іміджем університету.

Команда KPI Hub здійснює повний цикл розробки програмного забезпечення від проектування до запуску готового продукту. Ми досягаємо високої якості розробки завдяки співпраці з менторами з провідних IT-компаній України.

Віртуальний тур по університету
Новий розклад
Розумний
КПІбот
Ймовірність вступу 2016.kpi.ua
В розробці

Зараз команда KPIhub працює над проектом календаря подій КПІ. Ми створюємо сервіс, який інтегрує всі цікаві анонси для студентів. Якщо ти хочеш приєднатися до розробки — заповнюй форму!

Долучитися до проекту
Зворотній зв'язок
Відкриття власного простору студентської ініціативи KPIhub.
Канікули позаду, а також позаду великий обсяг проробленої роботи щодо благоустрою власного приміщення. Сьогодні презентували наші проекти та поділилися планами на майбутнє. На зустрічі були присутні представники адміністрації КПІ, керівництво компані-партнера Ring Labs та запрошені гості. Ми отримали високу оцінку за пророблену роботу. Також разом зі всіма урочисто відкрили наш хаб в корпусі №7. Дякуємо за підтримку адміністрації КПІ та компанії Ring Labs.
Ring Labs - партнер в розвитку студентської ініціативи KPIhub.
Незабаром Новий Рік і ми не могли залишитись без подарунків. Компанія Ring Labs люб'язно погодилася допомогти нашому хабу з придбанням техніки на комфортної розробки та створення нових проектів. Тепер у нас більш комфортно і ми очікуємо на відкриття у новому році.
Оформлення приміщення хабу. Пошук спонсорів та менторів.
Розпочали новий етап розвитку.Адміністрація КПІ вирішила питання з ремонтом. Також ми знайшли друзів, які допомогли нам з оформленням. Паралельно працюємо над проектами. В активному пошуку менторів для перспективного проекту - єдиного Календаря подій КПІ.
Створення віртуального туру приміщеннями та визначними місцями КПІ.
Проект пройшов всі стадії розвитку.Після розробки ТЗ ми написали власний алгоритм, що дозволяє створювати віртуальний тур із зручним меню навігації. Після успішного релізу було розміщено статтю про наш проект на DOU. Переглянути тур можна за посиланням 3d.kpi.ua.
Перемога на хакатоні “Cactus Hackaton”, що пройшов офісі Zeo Alliance.
Протягом 2 днів нон-стоп розробляли прототип системи під назвою “Lecture Online Services”. Це онлайн лекторій з відображенням статистики підтвердження перегляду лекції. Сервіс розпізнає клієнта через веб-камеру, порівнює з фотокарткою в профілі. Така процедура повторюється постійно з заданим інтервалом. Журі високо оцінило наш сервіс та віддали нам перше місце і багато цінних подарунків.
Реліз першого продукту KPIhub система управління і відображення розкладу - “Новий Розклад КПІ beta”
Після закритого тестування ми запускаємо у відкритий доступ розробку власного Розкладу КПІ. Сучасний зручний дизайн стане значною перевагою, а можливість старости редагувати розкладу в режимі онлайн дозволить системі відображати завжди актуальні дані. Також розроблено зручне API, що дозволить з легкістю розробляти нові додатки на базі нашого продукту.
Офіційне створення секції KPIhub. Наказ ректора. Закріплення площ
Саме 03 листопада 2015 року наказом ректора №1-249 було створено секцію департаменту перспективного розвитку KPIhub.Також нам було виділено кімнату №127а в корпусі №7. Маленький наш день народження.